کنگره ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها

کنگره: ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشین تخلف نکرده، تاج خانواده ما را می‌شناسد / غلام پیروانی

سرمربی سابق فجرسپاسی شیراز مطمئن است افشین پیروانی در دوران مدیریت تیم ملی هیچ تخلفی نکرده است. 

افشین تخلف نکرده، تاج خانواده ما را می‌شناسد / غلام پیروانی

غلام پیروانی: افشین تخلف نکرده، تاج خانواده ما را می شناسد

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی سابق فجرسپاسی شیراز مطمئن است افشین پیروانی در دوران مدیریت تیم ملی هیچ تخلفی نکرده هست.

به گزارش ایسنا، غلامحسین پیروانی، بردار بزرگ تر افشین و امیرحسین پیروانی از قدیمی های ورزش استان فارس است و در مقطعی هم هدایت تیم ملی امید را برعهده داشت.

غلامحسین پیروانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به گزینش سرمربی تیم ملی امید و مطرح شدن چند نام متفاوت اظهار کرد: تیم ملی امید باید شخصیت داشته باشد. نمی گویم به اندازه تیم ملی بزرگسالان ولی ۶۰ درصد از همان احترام را به تیم ملی امید بگذارند. موقعی که من سرمربی تیم ملی امید شدم، بازیکنان را نداشتیم. چند بازی تدارکاتی انجام دادیم که نیمی از بازیکنان در اردو غایب بودند.

افشین تخلف نکرده، تاج خانواده ما را می‌شناسد / غلام پیروانی

سرمربی سابق تیم ملی امید راجع به همکاری نکردن کلوب ها با تیم ملی امید در ادوار متفاوت گفت: در دوره اخیر که تیم ملی زیر نظر امیر حسین (پیروانی) بود، استقلال بازیکنان خود را نداد و آب از آب تکان نخورد. اگر الان آن حالت باشد و هر کسی بخواهد یار بدهد و هر کسی نخواهد ندهد، اتفاقی نمی افتد.

او راجع به این که گفته می شود نکونام، منصوریان و چمنیان گزینه های مهم هدایت تیم ملی امید هستند، تاکید کرد: چمنیان در تیم ملی نوجوانان خیلی خوب کار کرد. او با بازیکنانی کار کرد که درگیر لیگ برتر نبودند. تیم ملی امید مکافات خودش را دارد. بزرگترین اشتباه عمرم بود که به تیم ملی امید رفتم. کلوب ها با تیم ملی همکاری نمی کردند. ما بازیکنانی را به مسابقه های بردیم که در تمرینات کنار ما نبودند.

سرمربی سابق فجرسپاسی شیراز مطمئن است افشین پیروانی در دوران مدیریت تیم ملی هیچ تخلفی نکرده است. 

غلام پیروانی راجع به گزینش برادرش، امیرحسین به عنوان سرمربی این تیم و از بین بردن تیم ملی امید اظهار کرد: سر امیرحسین را بریدند و اجازه دست و پا زدن ندادند. کلوب ها معمولا همکاری نمی کنند. اگر مسئولان و کلوب ها همکاری کنند، مربی تیم ملی امید جهت خودش جایگاهی را به دست می آورد. مربی تیم ملی امید نباید به مسئولان زنگ بزند که یار بدهید. استیلی و نکونام مربی بزرگی هستند. همه عالی و به روز هستند.

او ادامه داد: در مسابقه های انتخابی قهرمانی آسیا، دو بازیکن تراکتورسازی و سه بازیکن استقلال به تیم ملی نیامدند. اگر این بازیکنان بودند، تیم ملی به آسانی افزایش می کرد. با این شرایط اگر فرگوسن هم سرمربی تیم ملی امید شود، موفق نمی شود. هر کسی را می خواهند بیاورند ولی اگر کلوب ها همکاری نکنند، نتیجه نمی گیرند. در تیم ملی فقط باید نتیجه بگیرند. جهت گرفتن نتیجه باید نظم و انضباط وجود داشته باشد.

پیروانی در تصویر العمل به این که آیا اجازه داد برادرش سرمربی تیم ملی امید شود، گفت: به او گفتم به تیم ملی امید نرو ولی به او قول هایی دادند که امیرحسین هم قبول کرد ولی در عمل این طور نشد و تیم ملی پرسشها زیادی داشت.

افشین تخلف نکرده، تاج خانواده ما را می‌شناسد / غلام پیروانی

او راجع به اتهاماتی که به افشین پیروانی به واسطه حضور در تیم ملی بزرگسالان زده شده است و حتی گفته می شود، شاید او به پنج سال محرومیت از فوتبال محکوم شود، گفت: من اطمینان دارم افشین سالم کار کرده هست. افشین اهل این کارها نیست. در هر صورت خود تاج خانواده ما را به خوبی می شناسند. محمد دیدن و موسی شنیدن، شنیدن کی بود مانند دیدن؟

واژه های کلیدی: سرمربی | همکاری | خانواده | بازیکنان | افشین پیروانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs