کنگره ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها

کنگره: ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برنامه ما ایجاد آرامش در نفت است / افاضلی

به گزارش ایسنا، هومن افاضلی در نخستین حضورش در تمرین تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از گزینش به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: بعضی جاها شرایط م

برنامه ما ایجاد آرامش در نفت است / افاضلی

افاضلی: برنامه ما ایجاد آرامش در نفت است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تازه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید که می داند کار مشکل در این تیم دارد.

به گزارش ایسنا، هومن افاضلی در نخستین حضورش در تمرین تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از گزینش به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: بعضی جاها شرایط مناسب نیست و عوض کردن و تحول به وجود می آید. امسال هم شرایط نفت به این شکل بوده هست. امیدوارم از این بعد شرایط نفت بهتر شود. گروه تازه مالکان تحصیل کرده هستند و در کارشان همه روی حرف ارزش حساب باز می کنند. امیدوارم بتوانیم از لحاظ معنوی روانی به بازیکنان کمک کنیم تا بعد از ایجاد آرامش فوتبال خوبی هم ارائه دهیم. در حال حاضر برنامه مدیریت و کادر فنی کلوب این است که آرامش را در تیم حاکم کنیم.

وی افزود: مربی گری کلا ریسک هست. این تیم با توجه به اوضاعی که دارد کار کردن در آن سخت هست. من می دانم به عنوان نخستین کاری که در لیگ برتر بر عهده گرفتم شرایط مشکل دارم. این را هم پذیرفته ام. چالش کمک می کند که افراد، توانایی های نهفته ارزش را نشان دهند و خودشان را پرورش دهند.

سرمربی تازه نفت در خصوص محرومیت این تیم از فعالیت در نقل و انتقالات نیم فصل گفت: شرایط نفت عجیب و غریب بوده هست. در حال حاضر همه چیز مرتب و منظم است این مساله را هم مدیریت اعمال می کند و هم ما در داخل زمین ایجاد می کنیم. سمیعی مدیرعامل کلوب نفت اعلام کرده که مسئله حضور در نقل و انتقالات برطرف شده است است.

افاضلی با بیان این که قراردادش تا آخر این فصل است گفت: هنوز قراردادی منعقد نشده ولی در صورت رضایت دو طرف فصل آینده هم در این تیم حضور دارم.

او راجع به بازیکنان مد نظرش بیان کرد: اجازه دهید ابتدا عملکرد بازیکنان را ببینیم. بعضی از بازیکنان ما پیشنهاداتی دارند و احتمال دارد به دنبال حضور در نفت نباشند. باید ببینیم چه بازیکنانی از ما جدا می شوند و چه نیازهایی داریم تا راجع به خریدهایمان تصمیم بگیریم.

سرمربی نفت راجع به دیدار برابر پرسپولیس گفت: بازی برابر پرسپولیس سخت هست. تمام تمرکز ما روی این بازی هست. اگر این بازی خوب باشد، جهت بازیکنان است چون تلاش کرده اند ولی اگر نتیجه نگرفتیم جهت من هست. من از تیم پرسپولیس آشنایی خوبی دارم به این علت که ۱۵-۱۶ سال با برانکو دوست هستم. خیلی از بازیکنان پرسپولیس را من به برانکو پیشنهاد کرده ام و بعضی از بازیکنان آن ها شاگردان من بوده اند. پرسپولیس عالی ترین تیم ۱۰ سال اخیر کشور عزیزمان ایران است و برانکو عالی ترین سرمربی حال حاضر ایران.

او در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای جهت ایجاد ثبات در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد گفت: تمرین، تمرین و تمرین. مدیریت کلوب از ایده های فنی ما حمایت می کند. با این کار ثبات ایجاد می شود.

برنامه ما ایجاد آرامش در نفت است / افاضلی

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | برنامه | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs