کنگره ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها

کنگره: ایران سیاست ایرانی عربستان سعودی ها عربستان عربستان سعودی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگرانی که در‌ سال ٢٠١٧ بیش از حد دستمزد گرفته‌اند

به گزارش آی سینما، مجله «فوربز» در شماره اخیر خود فهرست بازیگرانی را منتشر کرده که رقم دستمزدشان در سال ٢٠١٧ زیادی اوج بوده و به اندازه مبلغ هنگفتی که دریا

بازیگرانی که در‌ سال ٢٠١٧ بیش از حد دستمزد گرفته‌اند

بازیگرانی که در سال ٢٠١٧ بیش از حد دستمزد گرفته اند

عبارات مهم : دستمزد

به گزارش آی سینما، مجله «فوربز» در شماره اخیر خود فهرست بازیگرانی را منتشر کرده که رقم دستمزدشان در سال ٢٠١٧ زیادی اوج بوده و به اندازه مبلغ هنگفتی که دریافت کرده اند جهت هالیوود سودآوری نداشته اند. مارک والبرگ در صدر این فهرست قرار گرفته است.

فوربز اعلام کرده بازیگر کمدی موفق «خونه بابایی» بابت سه فیلم جریان مهم اخیرش که پیش از ژوئن ٢٠١٧ روی پرده رفته اند، با این بدنامی ناخواسته روبه رو شده است هست. طبق آمار و ارقام منتشرشده، والبرگ بیش از ٦٨ میلیون دلار جهت یک سال گذشته دستمزد گرفته که در برابر میزان سودآوری فیلم هایش مبلغ هنگفتی به شمار می رود.

از آنجایی که اغلب فیلم های والبرگ در یک سال گذشته در گیشه شکست سنگینی را تجربه کرده اند، طبق برآورد فوربز او به ازای هر یک دلار دستمزدی که دریافت کرده، فقط ٤,٤٠ دلار جهت فیلم هایش سودآوری داشته است.

او سال ٢٠١٦ دو فیلم از پیتر برگ مشمول بر «دیپ واتر هورایزن» و «روز میهن پرستان» را بر پرده سینماها داشت که هر دو فیلم در گیشه شکست خورد. این درحالی است که اولی با نقدهای نسبتا مثبتی از سوی منتقدان روبه رو شد، ولی با وجود بودجه ١٥٦ میلیون دلاری اش فقط نزدیک به ١٢٢ میلیون در گیشه فروش کرد.

از طرفی، «روز میهن پرستان» فقط به پنج میلیون سود دست پیدا کرد. کل فروش این فیلم که با بودجه ٤٥ میلیون دلار ساخته شده، فقط به ٥٠ میلیون دلار رسید.

بعد از والبرگ، کریستین بیل ستاره سه گانه «شوالیه تاریکی» بیشترین دستمزد اضافی را دریافت کرده است.کارهای او به ازای هر یک دلاری که دریافت کرده، تنها ٦,٧٠ دلار سودآوری داشته اند.

رتبه سوم هم به چنینگ تیتم، بازیگر «لوگان خوش شانس» ساخته استیون سودربرگ تعلق گرفت. این بازیگر ٣٧ساله به ازای هر یک دلاری که جهت نقش هایش دریافت کرده، تنها ٧,٦٠ دلار به فروش گیشه کمک کرده است.

بازیگرانی که در‌ سال ٢٠١٧ بیش از حد دستمزد گرفته‌اند

واژه های کلیدی: دستمزد | میلیون | بازیگر | دریافت | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs